Про магазин

      Маючи тверду патріотичну позицію та бажання популяризувати українську культуру,  ми створили souvenirsua, де поєднався дух старовини із сучасними  віяннями і тенденціями.


       На сьогодні souvenirsua робить головний акцент саме на виготовленні і продажу подарунків і сувенірів, щораз поповнюючи асортимент унікальними екземплярами. Ми любимо Україну, захоплюємося її талантами та культурою, яку прагнемо розвивати, і вбачаємо свою місію в поширенні моди на українське.


       Ми поєднали в єдине ціле –ручну роботу, багаторічний досвід ,новітні технології та ідеї. Наша продукція принесе гарний настрій Вам і Вашим близьким.


        Продукція постійно вдосконалюється і набуває дедалі більшого визнання наших клієнтів. 


        Шановні клієнти, заощаджуйте свої час і гроші – купуйте продукцію під торговою маркою souvenirsua – це гарантія високої якості та функціональності наших виробів, це знак якості, по якому Ви впізнаєте наші товари серед тисяч інших.


       Ми підтримуємо свою репутацію, стверджуючи, що товари souvenirsua відповідають певному рівню стандарту якості, і всі наші клієнти завжди можуть розраховувати на цю якість.